Domy na klíč

Vyberte si dřevostavbu nebo zděný dům od vexta

Ve spolupráci s partnerem projektu, společností VEXTA, jsme pro vás připravili nabídku katalogových domů, které mohou být realizované jako moderní dřevostavba nebo klasická zděná budova. Všechny domy lze v rámci klientských změn upravit dle vašeho přání.

Dřevostavba v našem pojetí vám ušetří spoustu času, peněz i starostí a to jak při vlastní stavbě, tak i v době, kdy bude vaším novým domovem! Vzhledem k tomu, že jsme u každého domu od začátku až do konce, tak můžeme garantovat a ideálně koordinovat kvalitu projekce, plánování vlastní stavby, výrobu na moderních strojích, vlastní kompletaci na stavbě, včetně provádění všech dokončovacích prací. Zkrátka děláme vše pro maximální a dlouhodobou spokojenost každého z našich klientů.

Rychlost realizace

Při stavbě dřevostavby dochází k minimalizaci mokrých procesů a zbylé procesy jsou suché, dochází zde k velmi významné časové úspoře oproti výstavbě zděného domu.

Nižší náklady

Pořízení dřevostavby vyjde výrazně levněji, než stavba klasického zděného domu! Ušetříte i za zbytečné hypoteční úroky, s námi bydlíte do několika týdnů.

Úspora energií

Dřevostavba splňuje požadavky energeticky úsporného domu. Na vytápění ročně ušetříte až desítky tisíc korun!

Zdravé bydlení

Dřevo je jedním z nejpřirozenějších stavebních materiálů. Předností dřeva je i to, že dokáže vyrovnávat vlhkost v interiéru a udržovat stabilní klima.

Větší podlahová plocha

Dřevostavby umožňují při stejném obestavěném prostoru využít větší vnitřní prostor oproti zděným stavbám a navíc vám, s ohledem na své tepelně-technické vlastnosti, ročně ušetří spoustu peněz.

Ekologie

Dřevo jako hlavní stavební materiál pro rodinné domy VEXTA téměř ideálně uspokojuje ekologické požadavky. Zároveň se jedná o přirozeně obnovitelný přírodní zdroj.

Nehořlavost

Masivní dřevo na povrchu uhelnatí a brání tak rozšíření plamene do hloubky. U vícevrstvých konstrukcí brzdí rozšíření plamene těsnost stěn a absence dutých prostor.

Životnost

Projekty rodinných domů v provedení dřevostavby jsou navrženy na vysokou životnost. Abychom vás o tom přesvědčili, nabízíme aktuální unikátní produkt – celoživotní záruku na nosnou konstrukci domů VEXTA.

Variabilita

S každým zákazníkem individuálně řešíme klientské změny oproti výchozímu provedení „standard”. Samozřejmostí je pak výběr podlah, dveří, obkladů a dlažeb, zajistíme vizualizaci koupelen, řešíme barevné provedení oken, fasády, atd. Práce s klienty nás baví!

Kontaktní osoba

Rezervace návštěvy vzorového domu

Zajímá vás, jak vypadají VEXTA DOMY?